• Анонимни Алкохолици - Форум • Виж темата - Благодарност за живота ми днес.

Благодарност за живота ми днес.

Re: Благодарност за живота ми днес.

Мнениеот longtian006 » Чет Апр 18, 2013 6:00 am

Но най важното от цялата история е да се видя колко ми е бил разрушителен живота към мен, благодарение на своеволието ми и колко хора са ме дърпали за носа като едничката ми цел е била да покажа, че аз не завися от тях. А те са управлвали живота ми.

Мнениеот ZPC2THLgate » Чет Юли 04, 2013 6:57 am

Практикуването на нечестността под каквато и да е форма помага да се разруши алкохолишката защита срещу първото питие, което е напълно възможно той да изпие, ако не е честен съм себе си.
    Аватар
    ZPC2THLgate

Мнениеот elvisamy » Чет Юли 25, 2013 9:17 am

Не пия алкохол от 10.03.2010 г., не пия психотропни лекарства от 01.07.2010 г., а от миналата година, от 26.10.2011г. не пуша и цигари.
    Днес се чувстам удивително добре, харесвам се как изглеждам, харесвам как реагирам, харесвам старанието си да се опитвам да правя неща, които са добри, а ако сбъркам да се опитам да поправя грешките си, много харесвам това, че онзи ден можах да кажа на татко следното : а сега те моля да ми простиш, че ти казах тези думи, искам да се облечеш и да излезеш и да се разходиш, да, много харесвам това.
    Преди години не можех да го сторя, не знам защо, но нещо вътрешно ме спираше.
    :) :)
    Аватар
    elvisamy

Предишна

Назад към Форум на анонимните алкохолици.